Związki

Najlepszy Komplement Dla Dziewczyny

Ile razy zastanawiałeś się nad tym czy mówić komplementy dziewczynom?

Ile razy zastanawiałeś się co takiego powiedzieć dziewczynie?

Jaki jest najlepszy komplement dla dziewczyny?

Najlepszy Komplement Dla Dziewczyny

Pytanie Od Czytelnika:

Cześć!!

Czytałem twoje rady i bardzo mi pomagały. Byłem zakochany w swojej ulubionej koleżance, ale ona widziała we mnie tylko kolegę. Nie chciałem jej podrywać, bo bałem się, że zrobię coś nie tak i ją stracę. Ostatnio postanowiłem zaufać Twoim metodom i zrobić coś, na co bym się nigdy nie odważył. Od tamtego czasu wszystko się zmieniło. Ona na reszcie zobaczyła we mnie mężczyznę a nie tylko kolegę, któremu może się zwierzać.

Za kilka dni umówiliśmy się na naszą pierwszą randkę. Chciałem jej czymś zaimponować i pokazać jak wiele dla mnie znaczy.

Powiedz mi jaki jest najlepszy komplement dla dziewczyny, która jest dla mnie bardzo ważna. Chciałbym jej pokazać jak bardzo mi na niej zależy.

Pozdrawiam, Krisztow,

Odpowiedź:

Wszyscy faceci ktorzy nie mają pojęcia jak poderwac dziewczyne zawsze chcą jak najszybciej powiedzieć kobiecie co do niej czują.

Chcemy jej pokazać jak wiele dla nas znaczy, mówimy jej komplementy, staramy się być mili. Taki błąd popełnia prawie każdy facet.

Nigdy więcej tego nie rób, nie mów jej od razu wszystkiego, co do niej czujesz. Nie szukaj najlepszego komplementu dla dziewczyny.

Chyba, że Ci na tej dziewczynie nie zależy i chcesz żeby od Ciebie jak najszybciej odeszła. Wtedy powiedz jej, co do niej czujesz i sprawa załatwiona.

Ja nie żartuję!

A wiesz dlaczego tak jest?

Kobiety uwielbiają żyć w niepewności. Facet, który powie kobiecie co do niej czuje przestaje być dla niej atrakcyjny.

Rozumiesz już o co mi chodzi?

Nie możesz jej powiedzieć najlepszego komplementu dla dziewczyny na pierwszej randce.

Na początku, kiedy się spotykacie każda kobieta uwielbia zabiegać o mężczyznę. Nie jest jej potrzebny najlepszy komplement dla kobiety.  Ona jest najbardziej podekscytowana wtedy kiedy nie wie jeszcze jakie ma u Ciebie szanse. Kiedy powiesz jej od razu, co do niej czujesz to psujesz jej całą zabawę i ona przestanie się Tobą interesować.

Kobieta uwielbia się zastanawiać, co czuje do niej mężczyzna. Czy bardzo ją lubi, czy tylko troszkę. Nie zabieraj jej tego uczucie, a szczególnie na początku znajomości. Nie szukaj komplementu dla swojej dziewczyny na pierwszej randce, pokaż jej raczej dobre poczucie humoru oraz pewność siebie co wzbudzi w niej atrakcję wobec Ciebie.

Kobieta chce mężczyzny, który będzie dla niej wyzwaniem i który będzie ją pociągał.

Wiesz Jaki Jest Najlepszy Komplement Dla Dziewczyny?

Wiesz pewnie dobrze, że kobiety dostają od facetów różne komplementy, jedne lepsze drugie gorsze.

Piękna kobieta często są zaczepiane przez facetów na ulicy, którzy próbują ją poderwać i mówią jej, że jest piękna i cudowna. W klubie i na imprezach wielu podrywaczy mówi im, że mają piękne oczy i że można się w nich zakochać na zabój. Koledzy w pracy mówią jej, że ładnie wygląda i jest słodka.

Ale wiesz co?

Te komplementy już nic dla niej nie znaczą, ponieważ ona je słyszy kilka razy w ciągu dnia. Już jej się znudziły i nie robią na niej żadnego wrażenia. To nie są najbardziej wyszukane komplementy dla dziewczyny.

Najlepszy komplement dla dziewczyny będzie taki, który usłyszy od faceta, który bardzo dużo dla niej znaczy. I to ten komplement będzie dla niej najważniejszy.

Kobieta potraktuje poważnie tylko te komplementy, które usłyszy od najważniejszego faceta w jej życiu.

Rozumiesz już o co chodzi?

Więc nie mów jej komplementów przez najbliższy czas. Wstrzymaj się z tym do czasu, aż jej uczucia do Ciebie staną się pewniejsze i stabilniejsze. Wtedy cokolwiek jej powiesz będzie to najlepszym komplementem dla Twojej dziewczyny.

Tylko wtedy możesz jej powiedzieć komplement, żeby czegoś nie zepsuć.

Ale jak jest najlepszy komplement dla dziewczyny, pewnie się zastanawiasz.

Kiedy już nadejdzie czas, że będziesz mógł powiedzieć swojej dziewczynie komplement, bez strachu że Cię zostawi, to nie chwal jej urody. To są najgorsze komplementy jakie możesz dać swojej ukochanej dziewczynie.

Dziewczyny, które są ładne komplementy o swojej urodzie słyszą cały czas. Nie mają one dla nich żadnego znaczenie i nie robią one wrażenia na nich.

Chcesz powiedzieć najlepszy komplement dla swojej dziewczyny, to powiedz jej taki, którego jeszcze najprawdopodobniej nie słyszała od jakiegokolwiek faceta.

Powiedz jakiś komplement, który będzie dotyczył jej osobowości.

Ona szczególnie uwielbiają właśnie takie komplementy. I ta najdłużej zapamiętują.

A wiesz dlaczego ?

Ponieważ piękna dziewczyna wie już że podoba się facetom bo już nie raz to słyszała. Ale mało który mężczyzna docenił jej osobowość. Jeśli Ty to zrobisz, to na pewno będzie zachwycona.

Najlepszy komplement dla dziewczyny, którego ona najprawdopodobniej jeszcze nie słyszała.

Te komplementy wyróżnią Cię od każdego faceta. Na pewno zostaną docenione przez Twoją kobietę i staniesz się dla niej bardziej atrakcyjny.

Parę przykładów komplementów, które kobiety bardzo kochają:

  • Jesteś bardzo prawdomówna, kocham to u Ciebie, bo niewiele kobiet tak robi.
  • Kiedy jestem z Tobą zawsze szybko mija czas. Właśnie za to Cię uwielbiam.
  • Czuje się bardzo swobodnie przy Tobie. To fajne uczucie, przy żadnej innej kobiecie tego nie czułem.
  • Nie lubię mówić kobiecie komplementów, bo wiem, że inni faceci robią to cały czas. Ale naprawdę podoba mi się Twoja osobowość.
  • Jesteś zabawna i inteligenta, bardzo podniecają mnie te cechy u kobiet.

To są najlepsze komplementy dla Twojej dziewczyny.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button