Związki

Komunikacja Niewerbalna – 5 Błędów ”Mowy Ciała” Które Prawdopodobnie Popełniasz W Kontaktach Z Kobietami

Tutaj dowiesz się jakie mogą być skutki, kiedy nie potrafisz zapanować nad swoją komunikacją niewerbalną.Jak bardzo może Ci to przeszkadzać w kontaktach z kobietami.

Kobiety doskonale zdają sobie sprawę kiedy mężczyźni rozmawiają z nimi korzystają z wyuczonych tekstów i zaczepek.

Wiedzą też jakiej wtedy używamy komunikacji niewerbalnej.

Komunikacja Niewerbalna – 5 Błędów ”Mowy Ciała” Które Prawdopodobnie Popełniasz W Kontaktach Z Kobietami

Mężczyzna może starać się zainteresować kobietę słowami, czasami nawet próbując ją okłamać. Niestety kobieta to wyczuje, ona wyczyta to z naszej komunikacji niewerbalnej.

Nasza komunikacja niewerbalna zdradza jej od razu z kim ma do czynienia. Słowa jakie przy niej wypowiemy nie mają najmniejszego znaczenia.

Dlatego kobiety bardzo długo uczyły się jaka jest nasza komunikacja niewerbalna. Teraz wiedzą, kto jest prawdziwym facetem, a kto tylko udaje, że nim jest.

Pokaże Ci jakie błędy najczęściej popełniamy i dlaczego zdradza nas nasza mowa ciała.

5 Błędów ”Mowy Ciała” Które Prawdopodobnie Popełniasz W Kontaktach Z Kobietami

Błąd 1 Brak Wysunięcia Klatki Piersiowej Do Przodu

To jest błąd, który popełnia nieświadomie większość mężczyzn. Faceci po prostu zapominają, że klatka piersiowa powinna być wysunięta do przodu. Jeśli skulisz się i schowasz swoją klatkę piersiową, to Twoja mowa ciała mówi, że jesteś bardzo niepewny siebie.

Przez to, że wysuniesz klatkę piersiową do przodu, to zaznaczasz swoją obecność i pokazujesz, że jesteś bardziej pewny siebie. Dzięki temu uważa Cię za prawdziwego mężczyznę, godnego uwagi. Mówi jej o tym Twoja komunikacja niewerbalna.

Błąd 2 Trzymanie Rąk W Kieszeni

Zastanawiałeś się, co robi większość mężczyzn, kiedy próbuje poderwać lub rozmawia z nieznajomą dziewczyną i bardzo się denerwuje?

No najczęściej właśnie albo machają oni rękoma, albo po prostu chowają je do kieszeni.

Muszę Ci powiedzieć, że to bardzo zły pomysł.

Jeśli wydaje Ci się, że jak włożysz ręce do kieszeni to się nic nie stanie, to się grubo mylisz. Znowu zdradzi Cię Twoja mowa ciała.

Powiem Ci w jaki sposób kobiety myślą widząc coś takiego.

Jeśli facet trzyma ręce w kieszeni, to nie chce zajmować za dużo przestrzeni sobą i udaje, że tak naprawdę to go tu nie ma. To wszystko mówi kobiecie Twoja komunikacja niewerbalna.

Kiedy kobieta podczas rozmowy zauważy, że trzymasz ręce w kieszeni to Twoja komunikacja niewerbalna powie jej, że jesteś bardzo niepewny siebie i mało swobodny. To spowoduje, że staniesz się dla niej mało atrakcyjny.

Trzymaj ręce swobodnie wzdłuż tułowia i staraj się nimi nie machać.

Błąd 3 Słaby Kontakt Wzrokowy

Prawdziwy mężczyzna, pewny siebie zawsze będzie miał na tyle odwagi i swobody, żeby spojrzeć kobiecie w oczy bez żadnego zawstydzenia. Utrzymywanie kontaktu wzrokowego powoduje, że ich mowa ciała przyciąga kobiety.

Facet, który nie ma pewności siebie, bardzo rzadko ma odwagę spojrzeć kobiecie prosto w oczy i najczęściej to on pierwszy przerywa kontakt wzrokowy. Jego komunikacja niewerbalna pokazuje kobiecie, że ten facet nie jest wart jej uwagi.

Jeśli spuścisz wzrok zanim kobieta oderwie od Ciebie oczy, to pokazujesz jej, że jesteś bardzo niepewny siebie i nie jesteś jej prawdziwym marzeniem.

Wiesz co się stanie jeśli ona będzie o tym wiedziała?

Przestaniesz być dla niej atrakcyjny. Staniesz się kimś na kogo nie będzie chciała spojrzeć, a to tylko przez Twoją mowę ciała.

Komunikacja niewerbalna powinna być dla kobiety czymś atrakcyjnym.

Jeśli będziesz miał odwagę spojrzeć kobiecie prosto w oczy i utrzymać to spojrzenie to wzbudzisz zaufanie tej kobiety. Twoja mowa ciała będzie ją pociągała i ona będzie chciała ciągle się z Tobą umawiać.

Błąd 4 Zła I Nieprawidłowa Postawa

Bardzo często kiedy rozmawiasz z nieznajomą dziewczyną, to zastanawiasz się co powinieneś jej powiedzieć. Nie zastanawiasz się pewnie jak wygląda postawa Twojego ciała i co mówi o Tobie Twoja mowa ciała.

Twoja postawa i to jak stoisz ma ogromne znaczenie.

I tak naprawdę, to chyba to jest najczęściej popełnianym błędem.

Bardzo ważne znaczenie ma w jaki sposób ustawiasz nogi i gdzie je ustawiasz.

Kobiety bardzo wnikliwie obserwują, to jak się poruszasz i dzięki temu wiedzą o Tobie bardzo wiele. Wyczytują to wszystko z Twojej komunikacji niewerbalnej.

Np. jeśli będziesz trzymał nogi zbyt blisko siebie, to ona wtedy zauważy, że robisz to dlatego, bo nie chcesz zajmować sobą zbyt dużo miejsca. Dzięki temu Twoja mowa ciała przekazuje jej, że jesteś bardzo niepewnym siebie facetem.

Błąd 5 Zachowywanie Się W Zbyt Sztywny Sposób

To jest najprawdopodobniej najczęściej popełniany błąd przez facetów. To przez niego kobiety wyczytują dosłownie wszystko z naszej mowy ciała.

Już Ci tłumaczę dlaczego tak jest.

Przez to, że masz zbyt sztywne ruchy pokazujesz kobiecie, że jesteś bardzo spięty i mało swobodny. Jeśli kobieta wyczyta to z Twojej mowy ciała, to sama automatycznie też stanie się spięta i nie będzie swobodna w rozmowie.

Czy wiesz, dlaczego to jest aż takie ważne?

Jeśli kobieta będzie spięta i zdenerwowana, to nie będzie mogła się na Tobie skupić i wtedy nie będzie mogła dostrzec czy jesteś atrakcyjnym i pewnym siebie facetem, czy też nie.

To niby taka niepozorna rzecz, a może popsuć całą pierwszą randkę i znajomość.

Większość facetów uczy się na pamięć tekstów, które ma powiedzieć nowo poznanej dziewczynie i sposobów w jaki powinni z nimi rozmawiać. Ale tak naprawdę nic Ci nie pomoże jeśli nie będziesz umiał zapanować nad swoją mową ciała.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button