Związki

Jak Zaimponować Kobiecie Poczuciem Humoru?

Poczucie humoru sprawia, że kobiety są bardziej zainteresowane danym mężczyzną.

Wystarczy, że umiesz być zabawny i żartować, a kobiety będą Cię uwielbiały. Nie ważne czy jesteś gruby, czy łysy, poczucie humoru wystarczy, żeby zdobyć serce kobiety.

Jak Zaimponować Kobiecie Poczuciem Humoru

Taka jest prawda !!

Zabawni mężczyźni nie mają problemu z podrywaniem kobiet, ponieważ one są zawsze zainteresowane facetami z poczuciem humoru.

Kiedyś miałem taką sytuację, że byłem na dyskotece. Niedaleko mnie stała piękna dziewczyna. Chciałem do niej podejść, porozmawiać z nią i zaprosić ją na randkę, ale zupełnie nie wiedziałem co mam powiedzieć. Nadal stałem i nie wiedziałem, co mam zrobić.

Po kilku chwilach podszedł do niej mężczyzna, który wyglądał jak bezdomny. Przyznam szczerze, że do atrakcyjnego mężczyzny było mu daleko.

Zaczął podrywać dziewczynę, która mi się bardzo podobała. Zauważyłem, że zaledwie chwilkę po tym jak koleś do niej podszedł ona zaczęła się bardzo głośno śmiać.

Przysłuchiwałem się temu, co on do niej mówił. Według mnie to były same głupoty i bzdury z palca wyssane. Dokładnie słyszałem, że przez większość czasu mówił jej takie rzeczy, które ją z pewnością obrażały. Już miałem ochotę podejść i przemówić mu do rozumu, ale nie zrobiłem tego tylko ze względu na reakcję dziewczyny. Ona się po prostu śmiała.

Widać było, że dziewczyna jest po prostu oczarowana nowym znajomym. Po krótkiej rozmowie dała mu swój numer telefonu. Bardzo mnie to zaskoczyło, nie spodziewałbym się tego. Nie mieściło mi się w głowie jak taki brzydki facet mógł zdobyć tak piękną kobietę.

To wydarzenie miało miejsce sporo czasu temu. Wtedy byłem jeszcze bardzo nieśmiały i nie wiedziałem jak powinno się rozmawiać z dziewczyną.

On po prostu żartował z niej wtedy w bardzo pociągający i atrakcyjny sposób. Wtedy wydawało mi się, że on ją obraża. Nie potrafiłem zrozumieć, dlaczego ona wtedy reagowała na te zaczepki właśnie śmiechem.

Dzisiaj wiem, że facet miał po prostu poczucie humoru i wiedział jak zaimponować kobiecie.

Powiem Ci, co on jej na przykład wtedy powiedział.

On: Ale jesteś słodką dziewczyną. Szkoda, że jesteś taka niewinna, wtedy bardzo byś mi się podobała

Ona: hahaha, tak masz rację jestem bardzo niewinna.

On: Jak tak Ci się przyjrzałem bliżej, to już nie wyglądasz tak niewinnie. Z doświadczenia wiem, że te co tak niewinne wyglądają są bardzo szalone. A szkoda, bo właśnie dlatego nic między nami nie będzie.

Ona: hahaha, ale jesteś zabawny.

Wtedy wydawało mi się, że on jest po prostu w stosunku do niej bezczelny. Teraz wiem, że żartował z nią w taki sposób, jaki kobiety najbardziej uwielbiają.

Ja naprawdę nie żartuję, tak jest !!

Kiedy rozmawiasz z kobietą zacznij ją drażnić, albo zaczepiać. To wcale nie jest takie trudne. Musisz być przy tym trochę kreatywny, ale pokaże Ci jak powinieneś to robić. Wystarczy, że nauczysz się tego co tu przeczytasz, a sprawa będzie załatwiona.

Poczucie Humoru, Które Działa Na Każdą Kobietę

To moja ulubiona metoda. Działa zawsze i wszędzie, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Wyobraź sobie, że rozmawiasz z nowo poznaną kobietą. Ona próbuje Cię uwieść i zaciągnąć do łóżka.

Co powinieneś zrobić?

Wyobraź sobie, że jesteś kobietą, którą ciągle ktoś zaczepia, podrywa, próbuje uwieść, albo zaciągnąć do łóżka. Jak byś się wtedy czuł, co byś sobie wtedy myślał.

Wobec tego jak zastosować tą metodę poczucia humoru w praktyce?

Cieszę się, ze o tym pomyślałeś, pokaże Ci to na przykładzie, tak będzie nam łatwiej.

Przykład nr 1

Ona: Proszę powiedz mi ile masz lat??

Ty: Na pewno Ci powiem, ale pod jednym warunkiem. Przestań mnie tak mierzyć i patrzeć mi na tyłek. To krępujące, poza tym nie powinnaś myśleć tylko o jednym.

Przykład nr 2

Ona: Nie zgadzam się z Twoim zdaniem

Ty: No to między nami nie będzie się w takim razie układało. Taki związek nie ma sensu, będziemy musieli się rozstać.

Pewnie zastanawiasz się teraz o jaki związek mi chodzi.

Mowa przecież o nowo poznanej dziewczynie, nieznajomej, którą przed chwilką poznałeś.

Oczywiście dziewczyna będzie wiedziała, że chodzi o żart. I właśnie takie poczucie humoru one kochają.

Ostatnio byłem w klubie i postanowiłem poderwać dziewczynę, dookoła której stało bardzo dużo facetów. Rozbawiłem je do tego stopnia, że cały czas się śmiała i nawet przez moment nie przyszło jej na myśl, żeby zainteresować się moimi rywalami. Widzisz jak to świetnie działa.

Starałem się zastosować taki typ humoru w rozmowie z nią, o którym pisałem Ci wcześniej. Jak widzisz podziałał. Ta metoda jest niezawodna.

Zauważyłem, że mężczyźni stojący dookoła nas byli źli i zdezorientowani. Nie mogli zrozumieć, co ja jej takiego powiedziałem, że ona się zaczęła śmiać. Widziałem w ich oczach zazdrość.

Już mówię Ci dlaczego tak było.

Kobiety mają zupełnie inne poczucie humoru niż mężczyźni. To co dla nich jest bardzo śmieszne, dla mężczyzn jest po prostu nudne i głupie. W odwrotną stronę działa to dokładnie tak samo. To co śmieszy mężczyzn, nie śmieszy kobiet.

Pewnie zastanawiasz się, co jest takiego śmiesznego w tym co im mówisz. Nie martw się ja też tak kiedyś myślałem. Do czasu aż nie nauczyłem się rozśmieszać kobiet. Teraz już wszystko rozumiem.

Wypróbuj moje metody jak najszybciej będziesz mógł. Nie czekaj na odpowiednią okazję. Już dziś wyjdź z domu i spróbuj zagadać jakąś nieznajomą dziewczynę stosując się do moich zasad dobrego poczucia humoru.

Nie koniecznie musi to być jakaś impreza w klubie, czy dyskotece. Wystarczy, że pójdziesz do centrum handlowego. Możesz zaczepić jakąkolwiek dziewczynę, zastosuj się tylko do moich rad i sprawdź jaki będzie wynik.

Dosłownie nie będziesz mógł uwierzyć, że kobiety tak reagują na twoje poczucie humoru.

Jak już Ci wcześniej wspomniałem nie musisz być przystojny wystarczy, że będziesz potrafił żartować w taki sposób, jaki dzisiaj poznałeś. Pamiętaj, że dla kobiet humor, to coś zupełnie innego niż dla nas.

Ja naprawdę nie żartuję, Sprawdź to!

Jeśli chcesz poznać jeszcze inne metody na to jak być zabawnym mężczyzną, to ściągnij sobie moją książkę „Jak Poderwać Dziewczynę” Tam dowiesz się wszystkiego, dosłownie.

Spędziłem sporo czasu na pisaniu tej książki, ponieważ chciałem, żeby zawierała tylko te najskuteczniejsze metody podrywania i uwodzenia kobiet.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button