Związki

Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet?

6 Najczęściej Popełnianych Błędów

Jeśli masz problemy w kontaktach z kobietami i chciałbyś się dowiedzieć, jak poderwać dziewczynę przez Internet, musisz koniecznie przeczytać ten artykuł i zastosować w życiu 6 poniższych rad.

Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet

Dzięki tym radom, które powiedzą Ci jak poderwać dziewczynę przez Internet, na pewno poznasz wiele atrakcyjnych i pięknych kobiet. Pamiętaj, że podrywając dziewczynę w internecie masz bardzo dużą konkurencję.

Takich jak Ty jest w Internecie bardzo wielu. Na Twoje szczęście nie każdy z nich wie, jak poderwać dziewczynę przez Internet. Kobiety, które często randkują w internecie, wiedzą w jaki sposób faceci podrywają w sieci i spodziewają się, że wszyscy będą robić tak samo.

Duża ilość takiej konkurencji jest dla Ciebie dobra, bo jak wszyscy nie potrafią podrywać dziewczyn w internecie, to łatwo się wyróżnisz jeśli będziesz wiedział jak poderwać dziewczynę przez Internet.

Jednak żeby się tego nauczyć musisz poznać, jakich błędów nie powinieneś popełniać. Oto one:

Pierwszy Błąd Facetów, Którzy Nie Wiedzą Jak Poderwać Dziewczynę Przez Interent, To Nieodpowiednie Zdjęcia Lub Ich Brak

Pewnie nigdy nie zastanawiałeś się nad tym problemem, ale odpowiedź szczerze, czy spotkałbyś się z dziewczyną, której zdjęcia nie widziałeś. Ważne jest też, żeby zdjęcie, które wkleisz było odpowiednie a nie odrzucało. Jeśli chcesz odkryć jak zdobyć dziewczynę przez Internet, to nie możesz wlepić zdjęcia bez koszulki. Kobiety czują litość do takich facetów.

Nie zaimponujesz takim zdjęciem kobiecie, ona pomyśli sobie o Tobie że oprócz ciała nie masz jej nic więcej do zaoferowania. Jeśli jednak podobają Ci się kobiety, które w profilu mają prawie nagie zdjęcia, to wklej sobie podobne i na pewno się dogadacie.

Pytanie czy zależy Ci na takiej dziewczynie na jedną noc. Jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać kobietę przez Internet, nie możesz też wkleić zdjęcia z autem. Jeśli będziesz próbował kobiecie zaimponować czymkolwiek, to żadna z nich nie pomyśli sobie o Tobie nic dobrego. Jeśli chcesz, żeby kobiety były Tobą zainteresowane, to wklej zdjęcie, gdzie uprawiasz jakiś sport, albo zajmujesz się swoim hobby.

A drugie niech będzie jak jesteś elegancko ubrany. Te zdjęcia na pewno przyciągną uwagę interesujących kobiet. Oczywiście na każdym zdjęciu musi być widoczna Twoja twarz.

Drugi Błąd Facetów, Którzy Nie Wiedzą Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet, To Wysłanie Źle Napisanej Pierwszej Wiadomości

Nie możesz pisać do dziewczyny, że chcesz się z nią poznać, albo że musicie się poznać. Pytania czego szukasz na portalu, albo pytanie czy jest Tobą zainteresowana też są raczej nie na miejscu.

Tego typu teksty piszą wszyscy faceci, którzy nie wiedzą jak poderwać laskę przez Internet. Każda dziewczyna zna już je na pamięć. Musisz wymyślić coś innego, coś co Cię wyróżni z tłumu podrywających facetów.

W pierwszej wiadomości musisz napisać coś więcej, oprócz wychwalenia jej urody, to bardzo ważne. Przeczytaj bardzo wnikliwie jej opis i zadaj pytania dotyczące tego, co już sama o sobie napisała. Nie pisz, że jest piękna, ona to już wie.

Trzeci Błąd Facetów, Którzy Nie Wiedzą Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet, To Robienie Sobie Nadziei Na Coś Więcej, Jeśli Dziewczyna Odpisuje Na Pierwszą Wiadomość

To, że dziewczyna odpisała Ci nie oznacza jeszcze, że chce się z Tobą umówić na randkę. Może akurat jej się nudziło, albo chce się powygłupiać i podroczyć się z Tobą. Nie możesz od razu wyobrażać sobie, że siedzicie razem w klubie i jesteście w sobie zakochani.

Wyluzuj trochę, to jeszcze o niczym nie świadczy. Dobrze jest w ciągu 5 maili zaprosić ją na spotkanie. Jeśli nie zaproponujesz jej randki odpowiednio wcześnie, to możesz tracić czas z kobietą, która w ogóle nie będzie się chciała z Tobą spotkać, tylko pisze z Tobą dlatego, że jej się nudzi. Musisz ją poznać na żywo a nie przez Internet.

Czwarty Błąd Facetów, Którzy Nie Wiedzą, Jak Poderwać Kobietę Przez Internet, To Naciskanie Na Nią Jeśli Nie Chce Się Spotkać, Albo Podać Swojego Nr Telefonu

Wiesz ważne jest, żeby umieć wyczytać, kiedy kobieta nie jest Tobą zainteresowana i wtedy nie zajmować sie nią jeśli to i tak nie ma sensu. W logiczny sposób i za pomocą logicznego myślenia nigdy nie poderwiesz kobiety. Podrywaj tylko te kobiety, które wykazują zainteresowanie Tobą, a pozostałe olewaj, szkoda Twojego czasu na nie.

Wiesz na siłę nie zdobędziesz dziewczyny, więc nie przekonuj ich na siłę, skup się na tych, które są Tobą zainteresowane.

Piąty Błąd Facetów, Którzy Nie Wiedzą Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet, To Wybieranie Nieodpowiedniego Miejsca Na Podrywanie Dziewczyn

Żeby poderwać dziewczynę musisz zalogować się na portalu przeznaczonym właśnie do tego. Nie mogą to być portale społecznościowe ani randkowe. Pewnie się teraz zdziwiłeś, ale taka jest prawda.

Kobiety bardzo często zakładają profil randkowy tylko po to, żeby podnieść poczucie własnej wartości, żeby się trochę dowartościować. Nie logują się na stronach po to, żeby się z kimś umówić, tylko po to, żeby być podziwiane przez innych facetów.

Szósty Błąd Facetów, Którzy Nie Wiedzą Jak Poderwać Dziewczynę Przez Internet, To Proponowanie Spotkania W Pierwszej Wiadomości

Musisz zainteresować sobą kobietę zanim zaprosisz ją na pierwszą randkę. Nie zapraszaj na spotkanie w pierwszej wiadomości, bo w ten sposób nigdy się z Tobą nie umówi. Kobiety lubią na coś oczekiwać i lubią kiedy robi się im niespodzianki. Nastaw się na to, że kobieta też musi Ci czymś zaimponować zanim zaprosisz ją na pierwszą randkę.

Internet jest bardzo dobrym miejscem do podrywania kobiet. Na dodatek wiesz, że żadna kobieta nie może Cię odrzucić, albo zranić. Jeśli nie będzie się chciała z Tobą spotkać, to po prostu nie odpowie na Twoją wiadomość, a nie powie Ci nic przykrego.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button