Związki

3 Największe Błędy Popełniane Przez Facetów Którzy Nie Wiedzą Jak Poderwać Dziewczynę

Żeby wiedzieć jak poderwać dziewczynę musisz wiedzieć jakich błędów nie należy popełniać.

Poczuć się odrzuconym przez kobietę, to uczucie, którego nie życzę żadnemu mężczyźnie.

3 Największe Błędy Popełniane Przez Facetów Którzy Nie Wiedzą Jak Poderwać Dziewczynę

Czasami tak bardzo się boimy, że nie mamy odwagi podejść do dziewczyny i porozmawiać z nią. Najbardziej boimy się tego, że nie zostaniemy zaakceptowani.

Czy miałeś kiedyś tak, że podobała Ci się na ulicy jakaś bardzo ładna dziewczyna, ale nie podszedłeś do niej tylko dlatego, bo uznałeś, że ona jest dla Ciebie za ładna?

Ja osobiście znam wielu facetów, którzy postępują właśnie w ten sposób. Nie wiedzą jak poderwać dziewczynę. Podrywanie kobiet wcale nie jest takie łatwe, więc nie przejmuj się, że tego nie umiesz.

Ja kiedyś też tego nie potrafiłem. Zajęło mi sporo czasu, kiedy odważyłem się zaczepić nieznajomą kobietę na ulicy. Na początku prawie każda mnie odrzucała. Wszystko robiłem nie tak. Podrywanie kobiet stało się moją udręką.

Była to tylko i wyłącznie moja wina, ale tego jeszcze wtedy nie wiedziałem. Myślałem, że ze mną jest coś nie tak, że nie wiem jak poderwać kobietę.

Wszystko co wiedziałem o dziewczynach było zaczerpnięte z filmów, gazet oraz od kolegów. Niestety nie było to dobre źródło informacji.

Błędy, które popełniałem sprawiały, że nie wiedziałem już jak sobie poradzić z tym problemem. Wydawało mi się, że żadna dziewczyna mnie nie chce, bo jestem za mało atrakcyjny. (Tutaj możesz przeczytać jak ja się tego wszystkiego nauczyłem: Roman R)

Ani nie jestem przystojny, ani nie mam bóg wie jakich mięśni a do najbogatszych też nie należę.

Pomyślałem, że dlaczego jakaś dziewczyna miałaby być mną zainteresowana.

Były takie dni, że zamykałem się w domu i nie chciałem nigdzie wychodzić, bo wiedziałem, że i tak nikogo nie poznam i żadna dziewczyna się mną nie zainteresuje, bo nie wiem jak je podrywać.

Później postanowiłem walczyć z tym problemem. Uznałem, że podrywanie dziewczyn stanie się dla mnie czymś najważniejszym w życiu. Obiecałem sobie, że jakoś się wszystkiego nauczę. Chciałem zrobić wszystko, żeby nauczyć się sztuki podrywania.

Ale teraz jestem sobie wdzięczny, że popełniałem te wszystkie błędy i przeszedłem całą tą drogę od niepowodzenia do sukcesu. Już teraz wiem jak podrywać dziewczyny.

Dzięki temu mogę dzisiaj Ci pomóc. Dla mnie podrywanie kobiet nie jest już żadnym problemem i mam nadzieje, że Ciebie też uda mi się nauczyć, jak poderwać dziewczynę.

Trzy najważniejsze błędy jakie popełniają mężczyźni podczas podrywania kobiet

  • Niewłaściwa mowa ciała
  • Podrywanie kobiet od razu, bez przygotowania.
  • Za mało się starają, żeby być atrakcyjnymi.

Zanim jeszcze omówię te problemy, to muszę Ci jeszcze o czymś powiedzieć.

Nic się nie stanie jeśli nie podejdziesz do jakiejś nieznajomej na ulicy. Ale pamiętaj, że żadne metody podrywania Ci nie pomogą jeśli nie będziesz chciał działać.

Największy błąd jaki robią mężczyźni, kiedy podchodzą do nieznajomej jest taki, że od pierwszego słowa zaczynają ją podrywać.

Wiesz jak bardzo denerwuje to te wszystkie kobiety. Szczególnie te, które są najładniejsze i mają już swoje życie ułożone.

Co powinieneś wobec tego zrobić?

Najlepiej podejść do kobiety i zacząć temat od tego, żeby Ci powiedziała opinię na jakiś temat. Chodzi o to, żeby rozmowa była neutralna.

Wtedy ona Cię nie odrzuci, bo przecież jej nie podrywasz. Pokażę Ci to na przykładzie, żebyś wiedział o co mi chodzi i mógł sprawdzić to na ulicy.

Cześć chciałbym się o coś poradzić kobiety. Jak myślisz kto zdradza częściej kobiety czy mężczyźni? Rozmawiałem ostatnio z kumplem na ten temat i nie mogliśmy ostatecznie stwierdzić.  A ty co o tym myślisz?

Ten przykład działa świetnie na każdą kobietę. I później najczęściej zaczyna się ciekawa rozmowa. Najlepsze jest to, że możesz go wypróbować gdziekolwiek jesteś. Już powoli będziesz wiedział jak podrywać dziewczyny.

Teraz porozmawiajmy jeszcze o trzecim najczęściej popełnianym błędzie. Większość mężczyzn po prostu nie wie jak być dla kobiet atrakcyjnymi.

Tak naprawdę nie jest to, to o czym myślisz. Nie chodzi o atrakcję fizyczną. Wygląd zewnętrzny nie jest aż tak ważny dla kobiet jak Ci się wydaje.

Niestety mężczyzną się wydaje, że żeby poderwać dziewczynę muszą wyglądać w określony sposób. Spędzają wiele godzin przed lustrem i tylko marnują czas, bo to przecież nie o to chodzi.

Powiem Ci teraz dobrą wiadomość, na pewno będziesz z niej zadowolony

Dla kobiet wygląd mężczyzny wcale nie jest najważniejszy. Nie on jest kluczem do tego, żeby podrywać dziewczyny. W przeciwieństwie do mężczyzn, kobietą nie zależy aż tak, żeby ich partner bardzo pięknie wyglądał.

My już tak mamy, że jak zobaczymy jakąś ładną kobietę na ulicy, to od razu uważamy ją za atrakcyjną kobietę. Chcemy ją poderwać i uwieść. A kobiety tak nie mają. Jednak różnimy się od siebie znacząco.

Kobiety są bardziej zainteresowane innymi męskimi cechami niż wygląd. Je interesuje zupełnie coś innego.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button