Związki

Jak Poderwać Dziewczynę Na Dyskotece?

Czy nauczyłeś się już jak poderwać dziewczynę na dyskotece ?

Miejsca, gdzie odbywają się różne imprezy są doskonałe do nauczenia się jak podrywać dziewczyny. Jeśli nie umiesz jeszcze tego, to najwyższy czas to nadrobić.

Jak Poderwać Dziewczynę Na Dyskotece

Bo jak spotkasz na dyskotece wymarzoną dziewczynę i nie będzie umiał jej poderwać, to możesz stracić doskonałą okazje na zbudowanie związku.

Pokarzę Ci jakie ostatnio dostałem pytanie od czytelnika.

>>>Pytanie<<<

Cześć Lukasz !!

Często chodzę na różnego rodzaju dyskoteki. Czasami uda mi się poderwać jakąś dziewczynę, a czasami nie. Dlatego chciałbym Cię zapytać jak należy podchodzić do dziewczyny na dyskotece i co jej powiedzieć, żeby była mną zainteresowana. Zazwyczaj, kiedy zastanawiam się jak poderwać dziewczynę na dyskotece, to dochodzę do wniosku, że najlepiej najpierw powiedzieć jej komplement, albo postawić drinka.

Czasami, po czym takim dziewczyny umawiają się ze mną, ale tylko te zwykłe, bo te bardzo ładne zawsze mnie odrzucają. Chciałbym się dowiedzieć co zrobić, żeby działało zawsze i z każdą dziewczyną. Może znasz jaki sposób jak poderwać dziewczynę na dyskotece. Będę Ci bardzo wdzięczny za pomoc.

Marcin, Wroclaw.

Zobacz, co odpowiedziałem Marcinovi.

Jeśli zaczynasz podrywanie nieznajomej dziewczyny od kupienia jej drinka, to robisz dwie bardzo złe rzeczy.

  1. Próbujesz przekupić podrywaną kobietę drinkiem. Uwierz mi to nie jest atrakcyjne. Kobiety, które są atrakcyjne, nigdy nie umówią się z kimś, kto kupił im drinka, i nigdy się kimś takim nie zainteresują.
  2. Pozwalasz kobiecie decydować, czyli robisz dokładnie to, co każdy mężczyzna, który nie wie jak podrywać.

Wiadomo, że niektóre kobiety chcą być podrywane komplementami i drinkami. Ale czy opłaca Ci się podrywać ileś kobiet, zanim uda Ci się poderwać tą właściwą?

Są jednak pewne zasady, jeśli chodzi o to, jak powinno się podrywać dziewczyny na dyskotekach.

Jeśli jesteś na imprezie z dziewczyną, którą już trochę znasz, to możesz ją zaprosić na drinka, ale nigdy nie rozpoczynaj rozmowy i znajomości od postawienia alkoholu podrywanej dziewczynie.

Czy zdajesz sobie sprawę jak wielu facetów podrywa właśnie w ten sposób?

Taka kobieta, której już nie raz stawiano drinka na imprezie wie o co chodzi facetowi, który ją zaprasza. Będzie unikała takich znajomości, ponieważ wie, że za drinka facet zawsze oczekuje czegoś w zamian. Że nie jest zupełnie bezinteresowny.

Jeśli zachowasz się podobnie jak Ci faceci, którzy podrywali ją przed Tobą, to ona pomyśli sobie coś takiego…

„Następny, który próbuje mnie poderwać na drinka. Czy oni naprawdę nie mają nic do zaoferowania. Nie odmówię drinka, bo od kogoś najlepiej smakują, ale po wypiciu zmyję się. Nie chce mieć nic wspólnego z facetem, który nie wie jak poderwać ładną dziewczynę.”

Kolejne co robisz źle to komplementowanie nieznajomej dziewczyny. Czy wiesz, co ona sobie myśli, jeśli słyszy komplement na dzień dobry??

Piękna kobieta, jeśli dostaje komplement od nieznajomego, to nie traktuje go jako pochwałę swojej urody. Ona wie, że mówisz jej komplement, bo chcesz się umówić, a nie dlatego, że naprawdę Ci się podoba. Już nie raz była podrywana w ten sposób przed Tobą więc wie doskonale o co chodzi.

Musisz przestać robić takie rzeczy od zaraz!!

Kobieta, która przychodzi pobawić się na imprezę wie, że będzie ją podrywało wielu mężczyzn, którzy chcą ją na byle co poderwać i zaciągnąć do łóżka. Piękna kobieta raczej nie jest tym zainteresowana.

Ona nie ma czasu, żeby zajmować się kimś, kto i tak ją nie interesuje. Woli w tym czasie poznać kogoś, kto ma jej do zaoferowania cos więcej niż drinka i łóżko.

Wyobraź sobie, że Ty jesteś taką kobietą, którą podrywają mężczyźni. Czy chciałbyś rozmawiać z każdym z nich wiedząc, że i tak nie dostaniesz od niego nic, czego byś się spodziewał??

Oczywiście, że nie. I nie powinno to nikogo dziwić.

Kobieta chce się umówić i być podrywana przez kogoś, kto ją zainteresuje i będzie dla niej atrakcyjny. Inaczej nie będzie Tobą zainteresowana.

Jeśli nie będziesz widział jak poderwać dziewczynę na dyskotece, to najprawdopodobniej odrzuci Cię mówiąc, że ma chłopaka, albo że nie może teraz z Tobą rozmawiać, bo już na kogoś czeka.

Chcesz Wiedzieć Jak Poderwać Dziewczynę Na Dyskotece I Jak Ją Zainteresować?

Oczywiście jest wiele takich metod na podryw, ale ja najbardziej lubię jedną. Zawsze na początku rozmowy zarzucam dziewczynie, że chce mnie tylko zaciągnąć do łóżka i wykorzystać seksualnie.

  1. Zwracam jej uwagę, żeby przestała się patrzeć na moją pupę, bo mnie to onieśmiela. Żebyś Ty widział jakie to przynosi efekty.
  2. Zarzucam jej, że ma kudłate myśli i mówię jej, żeby przestała.
  3. Zapewniam ją, że nie znajdziemy się dzisiaj razem w łóżku, bo ja nie jestem taki łatwy i musi się bardziej postarać jeśli jej zależy.
  4. Kiedy coś do mnie powie, to udaje, że nie dosłyszałem i zarzucam jej, że jest niemiła i niegrzeczna.

Wyobraź sobie, że rozmawiasz z dziewczyną:

Ona: Gdzie mieszkasz ?

Ty: A dlaczego pytasz ? Myślisz że zabiorę Cię do siebie na pierwszej randce? Nie pójdziemy dzisiaj razem do łóżka, bo jest na to jeszcze za wcześnie. Opanuj się trochę dziewczyno.

Wiesz już o co chodzi?? Dziewczyny uwielbiają, kiedy facet żartuje w ten sposób. Automatycznie stajesz się bardziej atrakcyjny w jej oczach.

Pamiętaj, że dyskoteka to takie miejsce, gdzie jest najwięcej pięknych dziewczyn. Musisz wiedzieć jak je podrywać.

Na dyskotece możesz najszybciej nauczyć się jak podrywać dziewczyny. Jeśli chcesz jak najszybciej się tego nauczyć to ruszaj na dyskotekę i trenuj.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button