Związki

Jak Poderwać Dziewczynę I Zaimponować Jej Sobą?

Czy przekonywałeś kiedykolwiek dziewczynę do Siebie? Tak żeby Cię polubiła i dała się poderwać ? Czy wiesz jak jej zaimponować? Czy wiesz jak poderwac dziewczyne?

Jak Poderwać Dziewczynę I Zaimponować Jej Sobą

Czy starałeś pokazać jakiejś nieznajomej dziewczynie, że jesteś fajny i godny jej uwagi??

Czy chciałeś jej zaimponować, aby się Tobą zainteresowała??

Pokarze Ci to na przykładzie!!

Umówiłeś się z piękną nieznajomą na randkę. Ona uważnie Ci się przygląda, a Ty cały czas zastanawiasz się co ona o Tobie myśli, i czy jest Tobą zainteresowana. Nie możesz wyczuć, czy umówiła się z Tobą z grzeczności, czy rzeczywiście uważa Cię za atrakcyjnego i godnego uwagi. Nie wiesz jak jej zaimponować i jak ją poderwać.

Dlatego cały czas siedzisz i zastanawiasz się, co masz zrobić, żeby ona pomyślała sobie, że jesteś atrakcyjny i przystojny. Że możesz jej zaimponować.

I co wtedy postanawiasz zrobić??

Zaczynasz chwalić się przed nią swoją prestiżową pracą, drogim samochodem i pokazujesz jej siebie w jak najlepszym świetle, żeby jej tylko zaimponować. I właśnie w ten sposób próbujesz poderwać dziewczynę.

Myślisz, że jeśli tak postąpisz, to powiększysz swoje szanse u niej i wtedy ona pozwoli Ci się poderwać.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, co tak naprawdę robisz źle, że nie wiesz jak podrywać dziewczynę??

Zastanów się dobrze zanim sam sobie odpowiesz na to pytanie.

Tak naprawdę, to próbujesz zrobić wszystko, żeby ona Cię zaakceptowała i żeby jej zaimponować. Pozwalasz podjąć dziewczynie decyzję, czy chce zostać przez Ciebie poderwana.

Pokazujesz się jej z jak najlepszej strony i chcesz, żeby ona Cię polubiła i uznała Cię za osobę atrakcyjną.

Jak Poderwać Dziewczynę – Tajemnica, O Której Nie Wie Większość Mężczyzn

Jeśli będziesz się starał o kobietę, i będziesz chciał, żeby ona sie Tobą zainteresowała, to wtedy otrzymasz efekt zupełnie odwrotny. Ona Cię odrzuci i nie będzie chciała mieć z Tobą nic wspólnego. A wszystko przez to, że nie wiesz jak poderwać dziewczynę.

Jeśli postąpisz inaczej i będziesz zachęcał kobiety do tego, żeby to one zabiegały o Twoje względy, to wtedy uda Ci się poderwać każdą dziewczynę. Dosłownie nie będziesz wiedział, z którą powinieneś umówić się na początek.

Naprawdę, ja nie żartuje. Sprawdź to sam.

Jeśli kobieta musi się trochę postarać, aby zdobyć mężczyznę, to wtedy on staje się w jej oczach dużo bardziej atrakcyjny. To jedna z tajemnic, która mówi, jak poderwać dziewczynę.

Jak Poderwać Dziewczynę – Czym Jest Kwalifikacja?

Polega ona na tym, że jedna osobą próbuje uzyskać akceptację drugiej osoby. Pragnie jej udowodnić, że jest wart jej uwagi i potrafi ją poderwać.

To właśnie robisz, kiedy próbujesz zaimponować nowo poznanej dziewczynie. Wtedy kiedy opowiadasz jej o swojej, pracy, samochodzie, czy cechach charakteru, które mają zrobić na niej wrażenie.

Oto co kobieta widzi jeśli ma przed sobą tak zachowującego się faceta i podrywającego ją w ten sposób.

„Czemu nie mam na tyle szczęścia, żeby spotkać fajnego faceta?? Dlaczego faceci, z którymi się spotykam zawsze zachowują się tak samo?? Tak bardzo chciałabym spotkać faceta, który nie stara mi się za wszelką cenę zaimponować i nie zachowuje się jak głupek”

Nie żartuje, dokładnie coś takiego myśli sobie kobieta w takiej sytuacji.

Kiedy próbujesz się za wszelką cenę przypodobać kobiecie, to zachowujesz się tak, jakbyś był gorszy od niej i za wszelką cenę chcesz jej udowodnić, że masz w sobie to coś, żeby ją zainteresować i poderwać.

Pewnie nie raz się już zastanawiałeś, jak powinieneś się zachować, żeby spełnić oczekiwania kobiety. Myślałeś też pewnie nad tym, co powinna mieć dana kobieta, żeby Ci się spodobała i żebyś był nią zainteresowany. Zastanawiałeś się, jak powinno się podrywać dziewczyny i sprawić, żeby były Tobą zainteresowane.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji jak ja jeszcze kilka lat temu, to nie powinieneś w ogóle myśleć w taki sposób.

Chciałbym abyś spisał sobie teraz na kartce wszystkie cechy jakie powinna mieć Twoja wymarzona dziewczyna. Nie chodzi tylko w wygląd zewnętrzny, ale również o cechy charakteru. To bardzo ważne.

Po napisaniu tego będziesz dokładnie wiedział jakiej kobiety masz szukać.

Jeśli Twoim sposobem na to jak powinieneś podrywać dziewczyny było  zastanawianie się co powinieneś zrobić, żeby dana dziewczyna się z Tobą umówiła, albo uprawiała z Tobą seks, to musisz zmienić swój sposób myślenia.

Pamiętaj, że teraz to Ty wybierasz dziewczyny, z którymi chcesz się umawiać, a nie one Ciebie. Nie musisz zabiegać o ich zainteresowanie, to one mają starać się, żebyś chciał je podrywać.

Jak Znaleźć Kobietę, Która Będzie Mną Zainteresowana?

Wytłumaczę Ci to na przykładzie, tak będzie łatwiej.

Powiedzmy, że szukasz kobiety, która umie gotować.

Ty: Powiedz mi, czy umiesz gotować ?? ( Warunek, który musi spełnić )

Ona: Nie specjalnie.

Ty: To bardzo niedobrze. Ja nie mógłbym być z kobietą, która nie potrafi gotować.

Ona: Wiesz coś tam umiem ugotować, ale zawodową kucharką nie jestem. ( Próbuje Ci się przypodobać)

Ty: No dobra skoro nie umiesz gotować, to mam nadzieje, że umiesz chociaż robić dobre masaże. W ten sposób nadrobisz braki, jakie masz przy gotowaniu.

Ona w tym momencie pewnie zacznie się śmiać.

Ważne jest żebyś miał poczucie humoru podczas rozmowy. Dzięki temu wzbudzisz w niej zainteresowanie, i sprawisz, że wasza rozmowa będzie bardziej swobodna.

Pokaż jej, że żeby się z Tobą umawiać musi zabiegać o Twoje uznanie.

Np. Możesz być z kobietą, która nie umie gotować, ale za to musi umieć robić coś innego, co uzupełni jej braki.

Rozumiesz już o co chodzi ??

Nie próbuj od razu stawiać nowo poznanej kobiecie wymagań. Najpierw ją sobą zainteresuj, spraw, żeby chciała się z Tobą widywać codzienne, a dopiero później zacznij stawiać warunki.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button