Związki

Jak Nabrać Więcej Pewności Siebie Wokół Kobiet?

Pragniesz osiągnąć więcej sukcesu z kobietami?

A może pragniesz zdobyć wymarzoną dziewczynę?

Prawda jest taka że będziesz wtedy musiał popracować tylko nad metodami podrywania oraz uwodzenia kobiet ale także nad sobą.

Jak Nabrać Więcej Pewności Siebie Wokół Kobiet?

Istnieją Inner game elementy oraz outer game elementy aby nabrać więcej pewności siebie oraz osiągnąć sukces z kobietami.

Inner game elementy czyli gra wewnętrzna jest Twoim sposobem myślenia, są to Twoje przekonania o Tobie i jest to poziom Twojej pewności siebie oraz jak sam się oceniasz.

Outer game czyli gra zewnętrzna to metody podrywania, techniki uwodzenia, teksty na podryw itd.

Jeśli pragniesz stać się atrakcyjnym mężczyzną w oczach kobiet to będziesz musiał popracować nad sprawami wewnątrz siebie oraz nad sprawami zewnątrz siebie.

Teksty na podryw, metody podrywania i uwodzenia kobiet staną się o wiele skuteczniejsze jeśli będziesz miał prawidłowe przekonania o sobie, czyli prawidłowy inner game.

Potężne przekonania są podstawą właściwego myślenia i dzięki nim nabierzesz więcej pewności siebie.

To w co wierzysz stanie się Twoją rzeczywistością. Jeżeli będziesz myślał że kobiety Cię pragną to Twój umysł zacznie szukać dowodów że to tak naprawdę jest i czym więcej tych dowodów znajdziesz to tym bardziej potężne to przekonanie stanie się.

Czym potężniejsze przekonanie z kolei to tym bardziej będziesz atrakcyjny w oczach kobiet.

Czy ma to jakieś znaczenie jeżeli to przekonanie jest nieprawidłowe?

Oczywiście że nie.

Większość przekonań jakie mamy są i tak błędne i na dodatek negatywne.

Każdy człowiek ma negatywne przekonania o sobie, które są błędne.

Dam Ci przykład.

„Nie jestem wystarczająco wysoki aby zdobyć piękną dziewczynę.”

„Dziewczyna mnie wyśmieje jeżeli do niej podejdę”

Więc jeśli mamy tyle błędnych przekonań, które są negatywne, dlaczego więc nie przekształcić tych przekonań na pozytywne?

Kiedy przywłaszczysz sobie te pozytywne przekonania to będziesz mógł stać się lepszą wersją samego siebie i będziesz także miał więcej pewności siebie.

Przekonania są tak potężne że mogą zmienić Cie z najbardziej nieśmiałego mężczyzny na faceta który nawet nie będzie się wstydził wyjść na ulicę nago.

Nie żartuję z Tobą.

Weźmy rasistę jako przykład. Jego przekonania są śmieszne i ignoranckie, ale dla niego są one prawdziwe. Interpretacja jego doświadczeń pozwoliła mu uwierzyć, że niektórzy ludzie są lepsi od innych.

Jeśli więc jest to możliwe, że człowiek może przywłaszczyć sobie aż tak potężne przekonania to znaczy, że wszystko jest możliwe.

Przywłaszczenie sobie przekonań, że jest się atrakcyjnym dla kobiet jest jak spacer w parku. Mężczyzna z potężnymi przekonaniami wie jak poderwać dziewczynę nawet jeśli nie wie o czym z nią rozmawiać.

Potrzeba tylko prawidłowych myśli i czy zdajesz sobie sprawę czy nie to TY je kontrolujesz.

Jak Nabrać Więcej Pewności Siebie – Najpotężniejsze Przekonanie

Najpotężniejszym przekonaniem jakie musisz sobie przywłaszczyć jest to że to TY jesteś ZDOBYCZĄ. Kobieta będąc z Tobą dokonała NAJLEPSZEGO wyboru, jakiego tylko mogła dokonać.

Jeżeli przywłaszczysz sobie to właśnie przekonanie to wszystkie inne przekonania same z siebie się przywłaszczą.

Jeśli przywłaszczysz sobie to przekonanie to całe Twoje zachowanie wokół kobiet zmieni się diametralnie. Twoja mowa ciała stanie się bardziej atrakcyjna, sposób rozmawiania zmieni się i metody podrywania kobiet staną się o wiele bardziej skuteczne.

Jeżeli przywłaszczysz sobie to przekonanie inner gamu, że jesteś zdobyczą, to wszystko co ma wspólnego z kobietami zmieni się i nagle osiągniesz sukces o jakim nawet nie śniłeś.

Nie żartuję z Tobą.

Oto tylko kilka zmian jakie nastąpią:

  • Kiedy podejdziesz do nieznajomej kobiety to nie będziesz próbował jej poderwać. Będziesz raczej próbował zdeterminować czy ona jest wystarczająco dobra, aby się z nią umówić.

Przeciętny facet z koli, nawet ten które wie jak poderwać dziewczynę, podchodzi do pięknej dziewczyny, trzęsie się w portkach ze strachu, że zostanie odrzucony i próbuje ją przekonać, aby go zaakceptowała.

Widzisz różnicę? Nie będzie to tylko różnica w Twoim samopoczuciu, ale będziesz także o wiele więcej atrakcyjny w oczach kobiet

  • Jeżeli kobieta Cię odrzuci to nie będziesz się nawet przejmował bo jest to wyłącznie jej stratą a nie Twoją. Prawdę mówiąc to będzie Ci jej nawet żal, ponieważ nie będzie miała okazji Cię bliżej poznać.

Przeciętny facet z kolei użala się nad sobą jeśli jakaś dziewczyna go odrzuci, jego pewność siebie spada natychmiast i nie podejdzie do następnej dziewczyny przez długi czas ze strachu.

Widzisz różnicę?

Jeżeli kobieta, z którą jesteś związany zdecyduje Cię opuścić to nie będziesz tego przeżywał, ponieważ to TY JESTEŚ ZDOBYCZĄ. Nie tylko będzie to jej stratą ale będziesz wiedział że niedługo spotkasz nową dziewczynę która będzie jeszcze lepsza od niej.

Przeciętny facet natomiast będzie płakał i błagał ją, aby do niego powróciła i myślał że już nigdy nie spotka nikogo kto będzie on niej lepszy.

Widzisz różnicę?

  • Nigdy nie będziesz zachowywał się jak dupkowaty mięczak który próbuje przekupić kobietę obiadami, prezentami i komplementami.

Przeciętny facet w tym wypadku będzie uganiał się za kobietą próbując ją przekonać aby ona z nim była.

Będziesz miał życie, o jakim zawsze marzyłeś. Twoje życie nie będzie krążyło wokół jednej kobiety.
Przeciętny facet przestaje spotykać się z kumplami, aby być z kobietą i ona staje się centrem jego życia itd. (Takie zachowanie przy okazji jest jednym z największych powodów dlaczego kobiety porzucają swoich facetów)

  • Bez względu na to ile będziesz ją kochał to ona będzie kochała Ciebie o wiele więcej.

Przeciętny facet zakochuje się w dziewczynie, która nie odwzajemnia nawet połowę jego uczuć.

Czy widzisz różnicę? Większość facetów traktuje kobietę jako zdobycz ale jeżeli to odwrócisz i przywłaszczysz sobie tą rolę w Twoich myślach, przekonaniach, zachowaniu  (że to TY jesteś zdobyczą a nie kobieta) to AUTOMATYCZNIE będziesz zachowywał się inaczej, bardziej atrakcyjnie.

Twoje zachowanie będzie telegrafować kobiecie, że jesteś atrakcyjnym facetem i że ona musi na Ciebie zapracować.

Ponownie, czy jest to ważne czy tak naprawdę to Ty jesteś zdobyczą?

NAWET NIE ODROBINĘ.

Gruby, łysy, brzydki i mały facet, który wierzy z całego serca, że jest darem kobiet będzie miał o wiele więcej sukcesu z kobietami niż gruby, łysy, brzydki i mały facet, który jest przekonany że kobieta nawet na niego nie spojrzy.

Więc powiem Ci to JESZCZE RAZ.

Czy Twoje przekonanie jest prawdziwe czy nie nic nie znaczy. To co z kolei ma znaczenie to to, jak mocno wierzysz w przekonanie które sobie chcesz przywłaszczyć.

Ale jeśli chcesz osiągnąć sukces z dziewczynami to jak już mówiłem będziesz także musiał nauczyć się metod podrywania kobiet.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button