Związki

8 Wskazówek Do Tego, Jak Rozpocząć Rozmowę Z Dziewczyną

Jeśli przeczytasz ten artykuł, to dowiesz się jak poderwać dziewczynę.

Żadna kobieta Ci się nie oprze.

Podrywanie dziewczyn stanie się dla Ciebie bardzo łatwe, a Twoje życie zmieni się nie do poznania.

Jak Rozpocząć Rozmowę Z Dziewczyną

Chciałbyś spotkać i umówić się z kobietą Twoich marzeń? Wiem, że tak jest… Mam wobec Ciebie dobre i złe wiadomości. Musisz je poznać, żeby dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę.

Zacznę od tych złych. Żeby spotkać piękną i atrakcyjną kobietę musisz coś zrobić. Ona sama do Ciebie nie przyjdzie. Żadna kobieta nie rzuci Ci się w ramiona na ulicy i nie poprosi żebyś się z nią umówił. Musisz nauczyć się jak poderwać dziewczynę, która Ci się podoba i pociąga Cię.

Musisz wiedzieć jak poderwać dziewczynę, bo to jest pierwsze co musisz zrobić, żeby stać się szczęśliwym. Jeśli nie nauczysz się jak poderwać dziewczynę, to będziesz musiał czekać aż jakaś dziewczyna będzie się chciała umówić z Tobą przypadkiem. Ale musisz liczyć się z tym, że będziesz musiał długo na nią czekać. Jak sam widzisz najlepiej nauczyć się jak poderwać dziewczynę.

Będziesz miał niesamowite szczęście jeśli uda Ci się spotkać właśnie taką kobietę.

Teraz przekaże Ci dobre wiadomości. Jeśli jesteś na tyle zdeterminowany, żeby podjąć pierwszy krok i nauczyć się sekretów podrywania kobiet, to jesteś we właściwym miejscu. To dowiesz się wszystkiego. Przedstawię Ci 8 rad, jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną:

1:a Rada – Musisz Złapać Dobry Kontakt Wzrokowy Z Dziewczyną

Musisz to zrobić zanim cokolwiek powiesz i podejdziesz do nowo poznanej dziewczyny. Jeśli dziewczyna spojrzy na Ciebie, to Twoim zadaniem jest utrzymać ten kontakt wzrokowy jak najdłużej. Musisz pokazać tej kobiecie, że jesteś pewny siebie i nie boisz się patrzeć jej prosto w oczy.

Po tym możesz swobodnie podejść i porozmawiać z Tą dziewczyną, na pewno Cię nie odrzuci i będzie Tobą zainteresowana. To pierwsza rada, którą musisz poznać, żeby dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę.

2:a Rada –Musisz Zmienić Nastawienie

Musisz zmienić swoje nastawienie do podrywania. Podchodząc do kobiety daj jej do zrozumienia, że możesz umówić się z każdą i gdybyś rozmawiał ze wszystkimi dziewczynami z którymi chcesz rozmawiać, to zabrakłoby Ci na to życia.

Dlatego dziewczyna, z którą się umawiasz musi Ci pokazać coś szczególnego, żebyś chciał spotkać się właśnie z nią. To bardzo ważne, żeby wiedzieć jak poderwać kobietę tak, żeby uważała Cię za atrakcyjnego faceta.

3:a Rada – Pokaż Kobiecie, Z Którą Chcesz Porozmawiać, Że Jesteś Pewny Siebie

Możesz pokazać na wiele sposobów, że jesteś facetem pewnym siebie. Ważne jest, żebyś przy podejściu do dziewczyny miał wyprostowaną postawę ciała, pewny ton głosu, potrafił utrzymać z dziewczyną kontakt wzrokowy. Ważne jest też, żeby niepotrzebnie nie bawił się rękami lub ubraniem. To tylko drobne szczegóły, które pomogą Ci dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę. Jeśli zaczniesz się poruszać i zachowywać jak koleś pewny siebie, to tak też będziesz postrzegany przez kobiety. Najlepiej jest wyobrazić sobie przed podejściem do dziewczyny jak chciałbyś sie zachowywać, to bardzo pomaga w takich sytuacjach. Później już tylko pozostaje Ci podejść i zacząć rozmawiać.

4:a Rada – Kiedy Rozmawiasz Z Kobietą Staraj Się Być Obojętny I Zdystansowany

Kobietą podobają się mężczyźni, którzy są dla nich trochę niedostępni. One uwielbiają zdobywać faceta. Jeśli kobieta zorientuje się, że może Cię zbyt łatwo zdobyć i poderwać, to nie będzie Tobą zainteresowana. Tak jest zawsze i musisz to wiedzieć.

5:a Rada – Flirtuj Z Każdą Dziewczyną, Z Którą Rozmawiasz, Żeby Była Tobą Zainteresowana

Ważne jest żebyś pamiętał, że podczas pierwszej rozmowy dziewczyna nie jest zainteresowana Twoim charakterem i osobowością. Ona nie chce wiedzieć, czy jesteś miły i przyjacielski. Nie na rękę jest jej również opowiadanie całego swojego życia. One zawsze muszą to robić, kiedy zagaduje je facet, który nie wie jak poderwać dziewczynę. Jej się już znudziło odpowiadanie na pytania dotyczące tego gdzie pracuje, albo czym się interesuje.

Żeby kobieta szalała za Tobą po pierwszej rozmowie, to musisz wzbudzić w niej napięcie seksualne. Najłatwiej będzie Ci to zrobić poprzez flirt. Musisz uwydatnić i próbować jej udowodnić, że to właśnie ona chce Cię poderwać a nie Ty ją. To sprawi, ze kobieta wpadnie w dobry nastrój, będzie się śmiała i dostrzeże, że jesteś zupełnie innym facetem niż ci, których spotyka codziennie. W ten sposób będzie Ci o wiele łatwiej poderwać nowo poznaną dziewczynę.

6:a Rada – Nigdy Nie Poruszaj Nudnych I Mało Ciekawych Tematów

Jeśli rozmawiasz z nowo poznaną dziewczyną, nie możesz jej zanudzić mało ciekawymi tematami rozmów. Nie możesz jej zapytać czy ma chłopaka i dlaczego jest sama. To są tematy, które sprawią, że ta kobieta nie będzie miała ochoty spotkać Cię drugi raz w życiu. Nie wypytuj jej też na pierwszym spotkaniu o jej życie codziennie.

Nie musisz na pierwszym spotkaniu wiedzieć skąd pochodzi i gdzie pracuje. Ona na pewno też nie będzie chciała o tym mówić podczas pierwszej rozmowy.

Nie powinieneś rozmawiać z nią o czymś, co może się dla niej wiązać z nieprzyjemnymi wspomnieniami, albo przykrymi sytuacjami w życiu jakimi jest np. rozstanie z chłopakiem. Musisz omijać takie tematy, jeśli chcesz się nauczyć jak poderwać dziewczynę. Lepiej powiedzieć jej, ze nie chcesz psuć jej humoru i najchętniej porozmawiałbyś z nią o czymś zupełnie swobodnym.

Musisz porozmawiać z nią o czymś, co wzbudzi w niej pozytywne emocje. Wtedy będziesz jej się kojarzył z samymi dobrymi uczuciami. Jeśli powiesz jej coś zabawnego, to jej nastrój stanie sie zabawny i dziewczyna będzie miała ochotę trochę pożartować. Pamiętaj o tym, to bardzo ważne, żeby wiedzieć jak poderwać dziewczynę.

7:a Rada – Rozmawiaj W Bardzo Entuzjastyczny Sposób

My zazwyczaj mamy problem z tym aby wyrazić swoje emocje słowami. Jeśli chcesz umieć rozmawiać z dziewczynami w interesujący sposób, to musisz nauczyć sie płynnie i swobodnie wypowiadać swoje myśli i uczucia. To bardzo ważne, żeby wiedzieć jak poderwać dziewczynę.

Kobiety bardzo uwielbiają mężczyzn, którzy opowiadają o sobie z pasją. Nie jest ważne o czym mówisz, ważne żebyś mówił o tym z pasją i zainteresowaniem. Uważaj, żeby jednak nie zagadać dziewczyny na śmierć.

Daj jej też szanse powiedzieć coś o sobie. To ważne, jeśli tego nie zrobisz, to nie będziesz wiedział jak poderwać dziewczynę.

8:a Rada – Jak Kończycie Rozmawiać, Musisz Odejść Od Niej Pierwszy

Nigdy nie przeciągaj rozmowy w nieskończoność. Nie zanudzaj jej. Porozmawiaj z nią zaledwie chwilkę i odejdź. Nie zachowuj się jak desperat. Nie pokazuj jej, że Ci za bardzo zależy. Zawsze musisz pierwszy zakończyć rozmowę.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button