Związki

3 Poważne Błędy Mężczyźni Popełniają Na Randce Z Kobietą

Czy zdarzyło Ci się być kiedyś na randce, która zakończyła sie nie tak jak się tego spodziewałeś?

Nie pozwól, żeby spotkało Cię to znowu. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakich błędów powinieneś unikać na randce, przeczytaj poniższy artykuł bardzo uważnie.

Poważne Błędy Mężczyźni Popełniają Na Randce Z Kobietą

Muszę Ci powiedzieć, że wczoraj byłem w restauracji ze swoimi najlepszymi znajomymi.

Niedaleko nas siedział chłopak z dziewczyną. Widać było, że są razem na randce. Jestem przekonany, że była to ich pierwsza randka. Siedzieli bardzo blisko naszego stolika więc choć nie chciałem, słyszałem dokładnie co do siebie mówili.

On: Jesteś naprawdę bardzo piękną dziewczyną. To dla mnie niemożliwe, ze się ze mną umówiłaś.

Ona: Dziękuję.

On: Wiem, że pewnie słyszałaś od wielu facetów, że jesteś bardzo piękną dziewczyną, ale ja musiałem Ci to powiedzieć. Jestem Tobą oczarowany.

Ona: Tak masz rację słyszę to codziennie. I uwierz mi nie musisz mi mówić tych wszystkich komplementów.

…. to wszystko co usłyszałem. Chwilkę później kelner przyniósł nasze zamówienie.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że byłeś z dziewczyną na randce i mówiłeś jej nieprzerwanie komplementy dotyczące jej urody?

No cóż mogę powiedzieć, ja tez tak robiłem. Nawet nie jestem w stanie zliczyć ile razy zachowywałem się właśnie w ten sposób na randce.

Tak naprawdę chciałbym, żeby mi ktoś zwrócił uwagę w momencie, kiedy tyle razy powtarzałem jakieś dziewczynie jaka jest piękna. Gdyby to zrobił, to miałbym o wiele mniej nieudanych randek na swoim koncie.

Mówienie Kobiecie Komplementów Na Randce Jest #1 Podstawowym Błędem Jakiego Należy Bezwzględnie Unikać

Najgorsze było dla mnie to, że na początku tego nie rozumiałem.  Wydawało mi się, że mówienie kobiecie komplementów na randce jest czymś fajnym i atrakcyjnym. Byłem przekonany, że jak docenię i pochwalę jej urodę, to ona też mnie doceni i zauważy we mnie kogoś atrakcyjnego. Kogoś z kim warto umówić się na randkę jeszcze raz.

Niestety zawsze było tak, że efekt był zupełnie odwrotny.

Wydawało mi się wtedy, że zwariuję. Żadna kobieta nie reagowała na mnie w taki sposób na randce jak sobie tego życzyłem.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego mówienie komplementów kobiecie na randce jest czymś, czego nie powinno się robić.

Zastanów się na tym przez chwilę. Co takiego, tak naprawdę mówisz kobiecie podziwiając jej urodzę i chwaląc jej wdzięki?

Powiem Ci, co taka kobieta myśli sobie w tym momencie o Tobie na randce. Wydaje jej się, że jesteś kolejnym facetem, który próbuje sie do niej podlizać poprzez dawanie komplementów. I jest przekonana, że już nigdy nie spotka na randce takiego faceta, który powie jej inny komplement od tych, których ciągle wysłuchuje.

Tak naprawdę jest. Ja nie żartuję!

Teraz chciałbym wrócić do tematu kolacji, który wcześniej zacząłem. Później kiedy już kończyliśmy jeść kolację odwróciłem się na moment w kierunku, w którym siedziała para na pierwszej randce. I wtedy usłyszałem coś takiego:

On: Fajnie mi się z Tobą spędza czas. Może zdradzisz mi co o mnie teraz myślisz?

Ona: Zastanawia mnie dlaczego o to pytasz?

On: Bardzo mi sie podobasz i chciałbym sie z Tobą spotkać ponownie. Zależy mi na tym, żeby zrobić na Tobie dobre wrażenie.

Ona: Nie pomyślałam sobie o Tobie jeszcze nic konkretnego. Nie chce teraz podejmować decyzji. Nawet nie dokończyliśmy jeść tego, co zamówiliśmy.

Czy zauważasz, jaki błąd popełnił facet, który był na randce z tą kobietą ?

Najgorszym błędem jaki popełnił było to, że zapytał kobiety, co o nim myśli.

Najgorszym Błędem Jakiego Powinieneś Się Wystrzegać Na Randkach Jest Pytanie Kobiet Oto Co O Tobie Myślą I Jakie Zrobiłeś Na Nich Wrażenie. To #2 Błąd Który Jest Niewybaczalny Na Randkach

Zadając kobiecie takie pytanie pokazujesz jej, że jesteś całkowicie oddany jej decyzji, czy spotkacie się drugi raz na randce.

Minęło chyba pół godziny, kończyłem jeść ze znajomymi deser. Zauważyłem, że para najadła się już i powoli zamierzała wyjść z restauracji. Próbowałem usłyszeć jak skończyła się ich randka:

On: Uwielbiam kiedy jesteś przy mnie. Gdzie teraz pójdziemy?

Ona: Jestem już wykończona. Jutro czeka mnie ciężki dzień. Chyba będzie lepiej jeśli rozstaniemy się już i zakończymy naszą randkę.

Kiedy to usłyszałem uświadomiłem sobie, że przecież słyszałem tylko krótkie urywki ich rozmów. Przez ten krótki czas facet popełnił 3 najgorsze błędy jakie można popełnić na randce z nowo poznaną dziewczyną.

Nie chciałem nawet wiedzieć co jeszcze głupiego zrobił i powiedział na randce przez ten czas, kiedy ich nie słyszałem.

Zastanawiasz się pewne co było 3 błędem.

Otóż zapytanie dziewczyny gdzie chciałaby dalej pójść. Tego nie wolno robić na randkach.

Pytanie Kobiety, Co Chce Dalej Robić Albo Na Co Ma Ochotę, Jest 3 Błędem, Którego Powinno Się Wystrzegać Na Randkach

Akurat w tym wypadku nie miało już znaczenia, co facet powie na pożegnanie. Zepsuł tę randkę już na początku i pewne było to, że dziewczyna nie umówi się na kolejną.

Załóżmy, że facet jednak nie popełnił wcześniej żadnych innych błędów.

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego nie powinno się pytać kobiety co chce dalej robić?

Kobiety nienawidzą tego pytania na randce. Jak to słyszą, to przekreślają tego faceta w mgnieniu oka.

Jeśli chcesz, żeby kobieta Ciebie doceniała i lubiła, to nie możesz kazać podejmować jej jakichkolwiek decyzji na pierwszych randkach. To jest najgorsze co można zrobić, takie zachowanie pokaże kobiecie że brak Ci jest pewności siebie.

Jeśli tak zrobimy to otrzymamy odwrotny efekt od tego, który chcemy osiągnąć. Ta kobieta już nigdy więcej się z nami nie umówi.

Przy chodzeniu na randki bardzo ważne jest to, żeby zrozumieć kobiety. Mi zajęło bardzo dużo czasu zanim zrozumiałem wszystkie zachowania i reakcje kobiet. Długo mi zajęło zanim zrozumiałem jakie popełniałem błędy.

JAKK

Redakcja JAKK.pl składa się z zespołu autorów, którzy starają się pisać jak najlepsze artykuły, które mogą ci pomóc i doradzić. Chcemy dać Ci różne wskazówki i inspiracje do codziennego życia. Szczególnie interesują nas takie tematy, jak gospodarstwo domowe, muzyka, jazda na rowerze, sport, oszczędzanie pieniędzy, gotowanie i przepisy kulinarne.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button